Cukiernia Cieplak

Produkt/usługa
2K

Cukiernia Cieplak

Cukiernia Cieplak

6 godziny 21 minut temu

Nasi Drodzy klienci zapraszamy po Świąteczne wypieki w nowych, dłuższych godzinach funkcjonowania naszych sklepów. Na ul. Warszawskiej 71 w piątek jesteśmy dla Was do godziny 20.00. Aby uniknąć tworzenia się kolejek stworzyliśmy możliwość odbioru zamówień od strony zakładu produkcyjnego. Bez wchodzenia do sklepu, bez dotykowo i w pakiecie z promieniami słońca - zapraszamy po odbiór słodkich paczek.
Cukiernia Cieplak

Cukiernia Cieplak

Cukiernia Cieplak

2 dni 4 godziny temu

Nasza cukiernia istnieje od 1956 roku. W 2020 roku ma przyjemność tworzyć 28 miejsc pracy ... 28 rozmaitych historii ludzkich spotyka się, aby codziennie tworzyć dla Was słodkie wypieki. 80% naszego rynku zbytu przestało chwilowo istnieć - na jak długo? Gościmy w wielu hotelach, restauracjach, na słodkich cateringach, na konferencjach, a przede wszystkim na Waszych uroczystościach i w Waszych domach.
Pamiętajcie o małych firmach obok Was i o miejscach pracy wielu ludzi. Kupujcie lokalnie. Jesteśmy dla Was codziennie!
Dajemy możliwość bezpiecznych zakupów bezgotówkowych, bezdotykowych. Dowozimy paczki do Waszego domu - walczymy o 28 miejsc pracy! Walczymy o nas!
Cukiernia Cieplak zaprasza!

Cukiernia Cieplak

Cukiernia Cieplak

3 dni 14 godziny temu

Zadzwoń i skomponuj swoją słodką paczkę Świąteczną. Cukiernia Cieplak proponuje niezawodny przepis na smaczny świąteczny deser - tradycja od 1956 połączona z pracą pełną pasji naszych cukierników.
Paczki dowozimy lub umożliwiamy odbiór bez wchodzenia do sklepu.
Od najbliższego czwartku do soboty nasz ogródek przy ulicy Warszawskiej 71 zostanie przekształcony w słodki paczkomat!
Czekamy na Was w nadchodzące Święta!

Cukiernia Cieplak

Cukiernia Cieplak

1 tydzien 10 godziny temu

Drodzy klienci!!!Codziennie wprowadzamy nowe rozwiązania w celu zwiększenia waszego komfortu robienia zakupów w sklepach Cukierni Cieplak.
W naszym sklepie w Olkuszu na ul.Nullo 28 uruchomiliśmy okienko "walk-in"!
Od strony ulicy Bylicy znajduje się okienko do naszego sklepu, dzięki któremu możecie zrobić pyszne zakupy bez wchodzenia do środka.
Chcecie, aby paczka już czekała spakowana w sklepie - zadzwońcie pod numer 668495987, zapukajcie w okienko i pyszności lądują na Waszym stole.
Zapraszamy - jesteśmy dla Was!

Cukiernia Cieplak

Cukiernia Cieplak

1 tydzien 2 dni temu

Święta Wielkanocne już tuż tuż! Macie ochotę na pyszną babkę, miodowy mazurek lub puszysty sernik Cukierni Cieplak? Dołożymy wszelkich starań, abyście mogli komfortowo zamawiać i odbierać wypieki. Przygotowaliśmy różne rozwiązania które zapewnią Wam bezkontaktowy i bezgotówkowy odbiór paczek z ciastem. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie i emailowo. Realizować będziemy dowóz paczek pod wskazany adres jak również wydawać będziemy je w naszych punktach firmowych: przez szybkę, przez okienko, bezdotykowo, bezgotówkowo. Już niebawem przedstawimy Wam świąteczny regulamin sprzedaży i udogodnień w naszych firmowych punktach.

Cukiernia Cieplak

Cukiernia Cieplak

2 tygodnie 1 dzien temu

Już od dzisiaj poszerzamy naszą listę świeżego pieczywa na wynos 😍.
Serdecznie zapraszamy do składania zamówień od poniedziałku do piątku do godziny 11:00. Wszystkie zamówienia realizowane są na następny dzień w godzinach porannych. Zamówienia prosimy składać telefonicznie: 32 264 50 11